0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Adana Asansörlü Nakliye

Adana Asansörlü Nakliye

Şehir içi ve şehirler arası büro, ev, otel, fuar, tekstil, banka, iş yeri, iş hanı aklınıza gelen veya ihtiyacınız olan nakliye hizmetinde, günümüz teknolojinin getirdiği, asansörlü aracımız ile yüksek katlarda nakliye olsa dahi nakliye hizmetini en hızlı ve güvenir bir şekilde yapıyoruz. Son teknoloji harikası asansörlü nakliye aracımız ile hizmette sınır tanımıyoruz. Elde yapılan taşıma 3-4 saat,  hatta 24 saat süren taşımacılığı bu sistem ile birkaç saate indiriyoruz. Zamandan ve iş gücünden kazanıyoruz.

Profesyonel ekiple, paketleme işleminden sonra hassas olan eşyalarınız işaretlenir ve taşımaya başlamadan önce ekspertiz gelerek mekan yeri inceleme yapar, bu mekan yeri inceleme sayesinde gerekli tedbirler alınır ve elden kayma, düşürme, dökme gibi riskler ortadan kaldırılarak nakliye hizmetini güvenli bir ortamda gerçekleştiririz. Firmamız asansörlü nakliyat aracı ile değerli olan ürünlerinizi ve malzemelerinizi kaliteli taşımacılık ile hizmetini sunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz bu taşımacılık sitemi için eğitim almış ve organize olmuş şekilde hizmetleri sunmaktadır. İş bilinci gelişmiş uzman ekibimiz asansörlü taşımacılık hizmetlerini sunarken belli kurallar çerçevesinde yapmaktadır. Bu kurallar işleyişi aksatmamak, gerekli sorumlulukları fark etmek, etkili, kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet için alınan kuralları içermektedir. Firmamız sürekli olarak kendini yenilemekte ve hep ileri yol almaktadır. Nakliyat hizmetlerinde güvenli iş ve ekip ile kaliteli hizmet için geniş yelpaze içinde bütün ince ayrıntıları düşünerek titizlikle hizmetlerini sunmaktadır.

12 Mayıs 2016
231 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN