0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Adana Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kurumsal nakliye firmamız aracılığı ile Adana evden eve başta olmak üzere çeşitli alanlarda taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Şehrin en iyileri arasında gösterilmekle birlikte müşteri memnuniyet oranımızda bir hayli yüksektir. Aynı zamanda geniş imkanlar vaat etmemizden dolayı da tercih edilen evden eve taşımacılık hizmetlerimizde uygun fiyatlarla öne çıkmaktayız. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde gerekli bilgilere göre imkanlar yaratmaktayız. Oda sayısının çok olması halinde geniş araçlarımız seçilirken ekip sayısı da duruma göre belirlenmektedir. İstenilen gün ve saatte de hizmet verebilmemiz kalitemizi ortaya koymaktadır. Her türlü durumun hesaplanması ve gerekli bir plan üzerinden taşıma işlemlerinin yapılması da profesyonelliğin gerekliliklerini tam olarak yansıtmamızda pay sahibidir.

Taşıma işleminin yapılacağı evin konum açısından kötü bir noktada bulunması veya dar ve yokuşlu bir yola sahip olması durumlarında ise kamyonet tarzındaki araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Eşyaların bir kısmının kamyonete taşınmasından sonra uygun bir yerde geniş araca transferini sağlamaktayız. Bununla birlikte Adana evden eve taşımacılık işlemlerimizde taşıma ile birlikte paketleme ve ambalajlama da ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Böylelikle hem sizlere zahmetsiz bir taşımacılık sunulurken hem de eşyaların zarar görmemesi içinde gerekli önlemleri almaktayız. Küçük ve ağır eşyaların küçük paketlerken kaplanmasından sonra kolileme yerleştirilmesi yapılmaktadır. Seramik ya da cam gibi kırılabilir olan eşyaların sarılmasında ise farklı malzemeler tercih edilmektedir. Aynı zamanda vuruk ya da çizik oluşumu mümkün olan mobilyaların taşınma sırasında olumsuzluklar yaşanmaması içinde gerekli durumlar yapılmaktadır.

Adana Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Her türlü paketlemenin yapılmasında kullanılan malzemelerin AB standartlarında olması da nakliye firmamızın sağladığı hizmet kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Yüksek katlı yapılardan yapılacak taşıma işlemlerinde ise farklı imkânlarımız bulunmaktadır. Zamandan tasarruf sağlamakla birlikte eşyaların hasarsız bir şekilde indirilmesi için asansörlü sistem kullanımı söz konusu olabilmektedir. Başta Adana evden eve nakliyat hizmetlerimizde olmak üzere çeşitli şekillerde kullanıma müsait olan asansörlü düzeneğin kurulumu da kolay ve hızlıdır. Uygun balkonlardan yapılacak taşımacılık hizmetlerimizde hiçbir sorun çıkması da imkân dahilinde değildir. Birkaç saat içinde belirtilen adrese eşyaların ulaştırılması da asansörlü düzenek sayesinde mümkün olurken kemerli bir şekilde indirilmektedir. Eşyaların indirme sırasında devrilmesi, düşmesi ya da zarar görmesi söz konusu olmamaktadır.

18 Eylül 2017
120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN