0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeler giderek daha fazla kalite elde etmenize imkan vermektedir. Eşyalarınızın yeni adreslerine ulaştırılması aşamasında oldukça pratik çalışmalar sunulmaktadır. Öncelikle yapılan ön hazırlıklar taşıma gününde, taşıma ekibini, aracını, ambalaj malzemelerini belirleyecektir. Yapılan çalışmalarda müşteri memnuniyeti esası ile çalışan Adana Evden Eve eşyalarınızda çizikler dahi oluşmasına fırsat vermeden yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Evden eve, ofis taşımacılıkları, fabrika, okul, hastane nakliye çalışmalarında taşınacak eşyaların cinsine özel olarak ambalajlama yapılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli taşıma personelimiz eşyalarınızı yeni adreslerine hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Mobilyalarınız demonte olarak paketlenmekte ve yeni adreslerine ulaştırıldığında monte edilerek teslim edilmektedir. Özellikle ofis taşımacılıklarında ambalajlama çalışmalarımıza çok fazla önem vermekteyiz. Dijital cihazların yeni adreslerine sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi için ekstra köpük malzemeler kullanmaktayız. Araçlara istiflenmesi aşamasında da kırılabilecek eşyalar özel olarak yerleştirilmektedir. Eğer taşıma yapılacak alan çok yüksekte bulunuyor ise Adana Evden Eve Taşımacılık olarak asansörlü nakliye yapılmaktadır. Çok yüksek katlardan eşya taşınırken dar merdivenler ve biçimsiz koridorlar çok sorun olabilir. Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınızın daha sorunsuz bir şekilde araçlara indirilmesi istiflenmesi söz konusu olacaktır. Bu şekilde eşyalarınızın daha hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınması da mümkün olacaktır.

Güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetleri ile Adana Evden Eve Nakliyat çok pratik çalışmalar sunmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde sorunsuzluk esası ile çalışan firmamız, sigortalı taşımacılık hizmetleri ile de eşyalarınızın çok daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Kaliteli taşıma sistemi, profesyonel taşıma ekiplerimiz ile özel eşyaların taşınmasında da çok başarılı bir şekilde taşınmaktadır. Antikalarınız, piyano gibi özel eşyalarınızın taşınması da çok dikkatli ve düzenli olmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızda çizikler oluşmadan dahi yeni adreslerine ulaştırılması mümkündür. Hizmet taleplerinize anında yanıtlar verilmekte ve yapılacak ön hazırlıklar ile taşıma ücreti anında hesaplanmaktadır. Anlaşma sağlandığında ise eşyalarınızın taşınması için gün verilerek, eşyalarınızın yeni adreslerine doğru hızlı, güvenilir bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN