0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat

Sistemlerimizden bazılarında da ise dik katlarda yer alan hanelerin ofislerin iş yerlerinin ya da taşınacak yerlere uyumlu transfer ve nakliye işini gerçekleştirmek yerine asansörlü hizmeti kullanmış bulunmaktayız. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek eşyaların güvenliğini en üye indirmek yerine girdiğimiz bu işlem anlayışında hizmet sınırlarımızı genişletmiş ve bu bağlamda ileriye gitmeye çabalamış bulunmaktayız. Bu gelişmeleri göz önünde tutarak almış olduğumuz tedbirlerle asansörlü nakliyat hizmetini siz kıymetli kişilere sunmaktayız. İmamoğlu Evden eve Asansörlü nakliyat ne demektir ne işe fayda diyorsanız dik katlarda oturma alanlarınızı taşınacak eşyalarınızı sıkıntı etmeniz dahilinde kapsamlı olanaklar sağlamak yerine bu hizmeti size sağlamaktayız.

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat

İmamoğlu Evden Eve Nakliyat Asansörlü transfer işlemimizle nakliye edilecek eşyalar elemanlarımız aracılığıyla paketlenip uyumlu kapama işlemleri yapıldıktan ardından asansöre yerleştirilmesiyle devam ediyor. Yerleştirilen bu eşyalar daha ardından asansörlü sistemle aşağıya indirerek nakliye aracına ilerlemekte ve elemanlarımız aracılığıyla da araca yerleştirilmektedir. Düzgün tek biçimde yerleştirilen eşyalarınızın devamında tekrar asansörlü hizmetle sık mal bitene civarı gerçekleştirilmekte ve bütün süratle devam edilmektedir. Asansörlü hizmetle aşağıya indirilen eşyalar uyumlu biçimde yerleştirilen eşyalar sonucu olarak devamın da benzer biçimde nakliye işlemlerimiz gerçekleşmekte ve daha çabuk tek biçimde mahalline getirilmektedir.

 

Coğrafya
İmamoğlu, Adanne’ya 45 km uzaklıktadır. İmamoğlu’nun yüzölçümü 424 km2’dir. İlçenin Kuzeyinde Kozan, doğusunda Ceyhan, güneyinde Yüreğir, Batısında Aladağ kazaları yer alır . Yerşekilleri evrensel olarak ovasal özellikler gösterip, tarıma elverişili alüvyonal araziiler ağırlıktadır. İlçenin kuzeyinde karstik yerşekilleri görülebilmektedir. İlçe rakımı 90m olup, kuzeye doüru bu rakam yükseliş gösterebilmektedir.

İklim
İlçe abuhavası , tipik Akdeniz abuhavası özelliklerini kökten tek şekilde işaret etmektedir . Yazları ateş gibi ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Yağışlar yağmur ve dolu şeklindedir.

Nüfus
Nüfusun çoğunluğu tarım ve hayvancılıkla geçinir. İlçenin 18 köyü, bir orta belediyesi ve 6 semti yer almaktadır. Adana şehir merkezine 45 km uzaklıktaki kazanın anne ciro kaynağı tarımdır.

27 Nisan 2015
195 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN