0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Kozan Evden Eve Nakliyat

Kozan Evden Eve Nakliyat

Kısmi eşyalarınızın buzdolabı, yer kulübü, ücret kasası, piano transfer vb. sistemimizde şehiriçi ya da kentler arası parsiyel transfer hizmeti verici nakliyat firmalarıyla sigortalı olarak taşıtabilirsiniz. Parsiyel mal transfer hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi amaçlı firma telefonlarını arayabilirsiniz. Kozan kazasında yer alan büro ve şirket transfer taleplerinizi bu işi prof olarak yapan kayıtlı nakliye firmalarımızla, demonte ve monte ile ilgili profesyonel tek ekiple öncelikle iş tasarısı ve expertiz yapıladıktan ardından kod numarası verileren kolileme sistemi ile eşyalarınızı sigortalı taşıtabilirsiniz.Kozan evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalarınız hasarsız olarak taşınmaktadır. Çağdaş asansörlü nakliyat teknolojisi ile nakliyat müddeti hızlanır. Bulunduğunuz konumun merdiven ve normal asansör ile taşınmasının tehlikeli meydana geldiği vaziyetlerde bu hizmeti verici kayıtlı nakliyat firmalarını seçim edebilirsiniz.

Kozan Evden Eve Nakliyat

Kayıtlı firmalarımızın sağladığı mal depolama hizmetlerinde emin ve kapalı depolar yer almaktadır. Depolanan eşyalarınız 24 saat güvelikli ve hijyenik ortamda özel ambalajlama ile korunur. Mal depolama fiyatları maaş olarak hesaplanır ve sigortalanır. Evden haneye taşımacılık hizmeti verici nakliye firmalarından en uyumlu ev transfer ücretlerini öğrenebilir, kalifiye hizmet anlayışıyla eşyalarınıza kayıp verilmeden temkinli ambalajlama, çabuk ve emin olarak taşıtabilirsiniz. Bu sayfada, sistemimize kayıtlı Kozan Ev Transfer Şirketlerini inceleyebilirsiniz. Kozan nakliyat pazarında hizmet verici sitemize kayıtlı firmalarımızın sağladığı öbür hizmetler fuar transfer ( stand ve malzeme ), banka şubesi transfer ( PC vb elektronik ürünler ), fabrika transfer, askılı tekstil mahsulleri transfer. Taşıtmayı düşündüğünüz ürün ve eşyalarınız amaçlı kayıtlı firmalarımızı arayarak fiyat alabilirsiniz.

kozan evden eve nakliyat

Kozan (Sis), Adana şehrinin bir ilçesidir. Adana ovasının Yukarıya Ova olarak bilinen bölümünde düz arazinin tepelik bölgeye geçtiği kesimde oluşturulmuş olup, il merkezine uzaklığı 69 km’dir. İlçe kuzeyde Kayseri, Yahyalı, Feke, Saimbeyli; doğuda Osmaniye, Kadirli; güneyde Ceyhan, İmamoğlu; Batıda Aladağ ilçeleriyle çevrilmiştir. İlçenin yüzölçümü 1690 km²’dir. Adana’nın (metropoller haricinde ) 2 kocaman ilçesinden birisidir. Türkiye’nin en kocaman 25.ilçesidir. İlçe merkezi, 19 il merkezinden büyüktür. Bununla Birlikte Adana İl Hudutları içerisinde yer alan en kapsamlı (yüzölçüm olarak) ilçe durumundadır. Tarih süresince mühim bir yerleşim durumda olan Kozan Kilikya Ermeni Krallığı’nın başkentliğini yapmış olup Osmanlı Çağı ve Cumhuriyet Dönemindeyse 1926’ya civarı vilayetlik(il statüsü) yapmıştır. Fakat 1926’da bir takım milletvekilleri sebebinden vilayetliği lağvedilmiştir. Bununla Birlikte vilayetken Fevzi Çakmak’ı TÜRKIYE BÜYÜK MILLET MECLISI’ye milletvekili olarak göndermiştir.

İlçenin Kozan Dağı, Dengin Yoktur Kozan ve Kozan benzeri birden fazla tanıdık türküleri yer almaktadır . Kozan TV ve Otağ TV isminde 2 tv kanalı, Kozan FM, Sis FM ve Kozan Sulh FM adındada üç radyosu yer almaktadır . 7 tane mahalli gazetesi yer alan Kozan, web haberciliğinde çoğu şehirden ileri kapasitededir . Eğitimdede çok sıkı durumda olan Kozan’ın Okuryazarlık Oranı çoğu ilçeden yüksektir. İlçede Çukurova Üniversitesi’ne ilişkili akademi mevcuttur. İlçeye 4 senelik fakülte kurulmuştur. Ekonomide de büyüyen kuvvet durumda olan Kozan’da Kozan Örgütlü Endüstri Bölgesi yer almaktadır . Türkiye’nin pekçok yerinde Kozan’dan göç etmiş olanların kurmuş meydana geldiği , Kozan ismini taşıyan yerleşim yerleride mevcuttur ( Kozanlı, Kulu, Kozanlı, Soma, Kozan, Çandır, Kozan, Serik, Hacılar, Kayseri vb )

20 Nisan 2015
199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN