0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Taşımacılık sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde her alandaki ihtiyaçlarınıza birebir çözümler bulunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde sunulan kalite ile artık taşınma süreçleri problemler halinde geçmemektedir. Bu alanda Adana Evden Eve Nakliyat çalışmalarında planlı, düzenli ve teknolojik imkânlardan yararlanılarak yapılmaktadır. Çayınızı yudumlarken eşyalarınızın pratik olarak paketlenmesi ve araçlara taşınması mümkün olacaktır. Eşyalarınız için hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanılmaktadır. Hassas eşyalarınız için ise ekstra köpük malzemeler kullanılabiliyor. Bu şekilde eşyalarınızın taşıma ve yerleştirme aşamalarında çizikler oluşmaması sağlanabiliyor. Geniş araç filosu içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 evin eşyalarının tek seferde taşıyabilecek çelik kasa araçlarda bulunmaktadır.

Eşyalarınızın yeni adreslerine teslim edilmesi için ön hazırlık, ambalajlama, araçlara taşıma, yeni adreslerinde monte ederek yerleştirme şeklinde aşamalardan oluşmaktadır. Ofis taşımacılıklarında ise Adana Evden Eve Taşımacılık çok daha titiz ve özenli çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Bilgisayar, fotokopi makinesi, tarayıcı gibi cihazların karton kolilerde ekstra köpük malzemeleri ile paketlenmesi söz konusudur. Bu şekilde ciddi yatırımlarınız olan eşyalarınızın zarar görmeden yeni adreslerine alındığı şekli ile teslim edilmesi söz konusu olmaktadır. Tekstil taşımacılıkları gibi hizmetlerde ise araçların iç dizaynlarında yer alan askılı taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınızın, ürünlerinizin yeni adreslerine hiç kırışmadan ulaştırılması söz konusu olmaktadır. Piyano ve antika gibi özel eşyaların taşınması ise çok daha dikkatli ve özenli olmalıdır. Bu alanda özel ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık çalışmaları Adana Evden Eve tarafından çok fazla kullanılıyor. Yüksek katlarda bulunan eşyalarınızın taşınmasında asansörlü araçlar sayesinde çok ideal kullanımlar elde edilmektedir. Eşyalarınız asansörler aracılığı ile sarsılmadan, hiçbir yere çarpma olasılığı olmadan araçlara indirilmektedir. Yeni adreslerine eşyalarınızı yerleştirirken de aynı şekilde eşyalarınızın pratik, hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıklarda da eşyalarınızın çizikler oluşmadan taşınması mümkün olmaktadır. Değeri yüksek eşyalarınızın sigortalı taşımacılık hizmetleri ile taşınması, çok daha güvenilir bir nakliye sağlayacaktır. Her taşıma için ayrı ayrı poliçeler düzenlenmekte ve eşyalarınızın firma güvencesinde nakliyesi gönül rahatlığı ile eşyalarınızın yeni adresine ulaşması anlamına gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN