0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Müşteriler Tarafından Sorulan Sıkça Sorular

Müşteriler Tarafından Sorulan Sıkça Sorular

Şimdilerde ev taşımak oldukça kolaylaştı. Eşyalar özenle en kaliteli malzemelere sarılmakta, adana asansörlü taşıma sistemi ile yukarı katlara çıkarılmakta ya da indirilmekte, araçlara dizilirken gerekli özen gösterilmekte ve bu sayede kırılma ve çizilme gibi sorunlar yaşanmadan çok kısa sürede eşyalar yeni yerlerine ulaştırılmaktadır. Tüm ev eşyalarının taşınmasının yanı sıra parça eşya taşıması da yapılmakta olup, bu sayede başka şehirlere gönderilmesi gereken eşyalar rahatlıkla taşınmaktadır. Şimdilerde evden eve nakliye hizmeti sunmakta olan firmalar müşterilerine yakışır kalitelerde hizmetler sunabilmek adına özenle çalışmaktalar.

Sıkça Sorulan Sorular
1) Eşyalarıma Sigorta Yapılacak Mı?
2) Firmanızda Çalışan Personeller Size Ait Midir?
3) Kaç Kişilik Bir Ekip ile Çalışıyorsunuz?
4) Mobilyalara De-monte – Montaj İşlemi Yapıyor Musunuz?
5) Araçlarınız Kapalı Çelik Kasa Araçlar Mı?
6) Yetki Belgeleriniz Var Mı?
7) Asansörlü Taşıma Sistemi Var Mı?
8) Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?
9) Ambalajlamayı Nasıl Yapıyorsunuz?
10) Tüm Türkiye Geneline Parça Eşya veya Komple Eşya Gönderimi Yapıyor Musunuz?

Ev ve iş yeri değişikliği yapmak zorunda kalanlar ne yazık ki günler öncesinden karalar bağlamaktaydı. Eşyaların nasıl toplanacağı, kimlerin taşıyacağı ve araçların nereden bulunacağı konusu kafalarda büyük sorun teşkil etmekteydi. Ayrıca bu işleri amatörce yapmakta olan kişilerin özensiz çalışmaları sonrasında yaşanan maddi hasarlarda ekstra stres olup, eşya sahiplerinin gereksiz sıkıntılar yaşamasına neden olmaktaydı. Ayrıca taşınma süreleri de uzun sürmekte olup, birçok kez gece biten araç yüklemeleri yüzünden, yola sabah çıkılması beklenmekteydi. Günümüzde evden eve nakliye hizmetleri hızlı ve sorunsuz yapılmakta olup, eşya sahiplerine hiçbir şekilde mağduriyet yaşatılmamaktadır.

Çıkan tayinler, yeni açılacak olan evler, öğrenci evleri, ev alınması ya da satılması gibi durumlar karşısında şehirler arası ya da şehir içinde evden eve nakliyat hizmetinden faydalanarak çok kısa süreler içerinde maddi kayıplar ve zaman kaybı yaşamadan taşına bilmektesiniz.

24 Nisan 2016
278 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN