0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

P10 Led Panel

P10 Led Panel

Eski zamanlardan beri kullanılagelen kağıt tabelalara göre çok daha farklı bir yapıya sahip olan P10 panel teknolojik imkanlarının getirisinin yanı sıra çeşitli yapısal özellikleriyle de ilgi çekici olmaktadır. Ticari mekanlarda çok yaygın olarak kullanılan panellerin farklı boyutlarda bulunabilmesi de yazı seçenekleri üzerinde belirleyicidir. Reklam amacıyla kullanılan panellerde indirim ve kampanyalardan bilgiler verilebildiği gibi ürün tanıtımları da mümkün olmaktadır. Aynı zamanda mağazaların tanıtımları da paneller aracılığı ile yapılabilmektedir. Böylelikle çok farklı amaçlar için kullanımı görülen panellerin iç veya dış mekan özelliği de bulunmaktadır.

Müşterilerin ilgisini çekebilmek için daha ziyade dış mekanlarda kullanımı görülen LED tabelaların hiçbir riske de bulunmamaktadır. Koruyucu yapısından dolayı rüzgar, yağmur gibi durumlardan etkilenmemekle birlikte gece ve gündüz saatlerinde aynı performansı sergilemektedir. Bununla birlikte periyodik olarak bakımları yapılmakla birlikte bilgisayar sistemli yapısının sorun çıkarması söz konusu olmamaktadır. Firmamız olarak Adana reklam P10 panel sayesinde görsel hafızanın önemi de ortaya çıkmaktadır. Gerek teknolojik yapısından kaynaklı yazı modelleri gerekse farklı renklerde ışık kullanımı kısa sürede dikkat çekmesini beraberinde getirmektedir. Böylelikle ticari anlamda da önemli bir katkı sunduğu gerçektir. Maliyetlerini kısa zamanda kapatan LED panellerin kullanımları ise pratik bir yapıdan dolayı kolaydır. Bilgisayar üzerinden anlık olarak yazıların değişimi sağlanırken farklı boyutlarda olan paneller üzerinden logo ya da animasyon özellikleri de bulunmaktadır. Çeşitli indirim veya fiyatlarda panel üzerinden yansıtıla bilmektedir.

P10 PANEL AVANTAJLARI NELERDİR?

Adana Reklam Led Tabela P10 Panel
Renkli bir tabela özelliğine sahip olmasından dolayı çok daha yüksek bir oranda müşteri alınabildiği gibi enerji anlamında da yüksek bir getiriye sahip değildir. Gece geç saatlere kadar kullanılması durumlarında dahi elektrik tüketimi çok yüksek oranlara ulaşmamaktadır. BU durumda maliyet açısından avantajını ortaya koymaktadır. Pratik kullanım, teknolojik yapı ve maliyetlerin az olması gibi avantajlara sahip olan Led Tabela ve P10 panel kullanımları işletmelerin olmazsa olmazları arasında sayılabilmektedir. Çok uzun mesafelerde görülebilir olmasından dolayı müşteri bulma özelliğine sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Tabela boyutlarına göre istenilen yazıların yazımı mümkün olurken günlük olarak ürün tanıtımları da yapılabilmektedir. Aynı zamanda belirli günlerde olan kampanyalardan müşterilerin haberdar edilmesi içinde kullanıma uygundur.

09 Ekim 2017
178 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN