0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Pozantı Evden Eve Nakliyat

Pozantı Evden Eve Nakliyat

Bu emniyetli işlemlerimizi gerçekleştirme işlemi bitirdikten ardından yeniden müşterilerimizin tespit edildiği adreslere eşyaların nakliyesi gerçekleştirilmekte ve belirlenmiş adrese yerleştirilmektedir. Benzer biçimde üst katlarda meydana gelen evleriniz içerisinde eşyalar toparlandığı benzeri asansörlü nakliyat işlerimizle taşınmaktadır. Asansörlü nakliyat işlerimizle taşınan bütün eşyalarınız da çalışanımızın uyumlu gördüğü yerlere yerleştirilip nakliyat işlemi tamamlanmaktadır.

Pozantı Evden Eve Nakliyat

Pozantı Evden Eve Nakliyat Bu konuda içinizi fazladan rahatlatmak yerine kalifiye hizmetimizle size güven sağlayarak bu işlemleri hamle adım takip etmekteyiz. Müşterilerimizin odaklandığı sıkıntılar ve analiz eder dahilin de asansörlü nakliyat işlerimizle firmamız olarak güvenilir adımlarla ilerlemekteyiz. Gerçekleştirmek talep ettiğimiz bu hizmetimizle sizlerin telefon ve isteklerini bekliyor aklınızdaki sıkıntıları gidermek yerine şirket yetkilileri olarak hizmeti sağlamak için can atıyoruz. Yalnızca istemeniz yeteri kadar bizler şirket olarak beklemekteyiz.

pozantı evden eve nakliyat

Pozantı, Adana iline ilişkili bir ilçedir.

Tarihi süresince Pozantı’ya farklı milletler aracılığıyla farklı adlar verilmiştir. Pozantı’nın önce çağlarda ismi Pendonsis ya da Pendosis]idi. Araplar El Bedendum demişler, Türkler de Bozantı adını vermişlerdir.

Gülek boğazı karayolu pekçok halkın konup göçtüğü Pendonsis şehri kalıntıları üst kısmına oluşturulmuş , tarihi süresince coğrafi konumundan ötürü mühim bir konak yeri olmuştur.

Pozantı ve etrafı Hititlerin, Perslerin, İskender’in, Roma ve Bizans İmparatorluğunun idaresinde kaldıktan ardından , Abbasiler devrinde özellikle Halife Harun Reşit vaktiyle bu bölgeye birden fazla Türk aşiret ve boyu yerleştirildi. 1015 tarihinden bu yana Anadolu’ya başlayan Türk akınları buralara civarı uzandı. 1071 Malazgirt zaferinden ardından Türk toprağı oluyor . Haçlı seferleri esnasında tekrar Bizansların eline geçtiğimiz Pozantı Yavuz Padişah Selim’in 1571 seferi ile Osmanlı topraklarına katıldı.

Mondros Mütareke Antlaşmasının imza atmasından ardından Anadolu, işgal güçlerinin istilasına uğramakla Pozantı’da Fransızların işgaline maruz kalmıştır. 25 Mayıs 1920’de Pozantı düşman işgalinden kurtarılmıştır.

Bu esnada Adana da Fransızların işgali altındaydı. İl merkezi 5 Ağustos 1920 Pozantı kongresinden ardından , Pozantı’ya taşındı. 1954 seneye civarı bucak durumda olan Pozantı bu tarihte kaza olmuştur.

28 Nisan 2015
179 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN