0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Şehirler Arası Taşıma

Şehirler Arası Taşıma

Nakliyat hizmeti alınırken firma seçimi çok önemlidir. Çünkü taşınan sizin eşyalarınızdır. Bu eşyaların kullanılamaz hale gelmesini kimse istemez. Şehirlerarası taşıma sektöründe yaşanan olumsuz tecrübelere bakıldığında firmaların çoğunun müşterisine iyi bir nakliye hizmeti vermediği açıkça anlaşılmaktadır.

Firmalar gereken özeni vermemekte, korsan firmalar her yerdedir. Bazı sözde firmalar hiç araçları olmadan sadece web sitesi sayesinde internet ortamında müşteriye ulaşan kişiler vardır. Bu tarz kişilere güvenmemek gerekir. Diğer taraftan belli bir alt yapısı olmayan ya amatör çalışan firmalar vardır. Hem yüksek fiyat verip hem de eşyalarınızın güvenliğini garanti edemezler. Bir diğer firma tipi ise, müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal nakliye firmalarıdır. Fakat bu firmalara ulaşabilmek, hangisinin doğru firma olduğuna karar verebilmek maalesef diğer iki tür firmalar yüzünden oldukça zordur. Tercihler bazen bilinçli, bazense bilinçsiz olarak yapılmaktadır. Ama bu durumun şehirlerarası taşıma sektörüne zarar verdiği apaçık ortadadır. Eşyaların korsan yada taşeron çalışan firmalar ile taşıtıp yaşanabilecekleri göz önünde bulundurmak istemiyorsanız kurumsal ve bilinen nakliye firmalarını tercih edilmelidir. Bu tercih daha kolay ve rahat bir taşınmanın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Geniş bir araç filosu olan, tecrübeli personelleri olan ve profesyonel bir hizmet sunan şehirlerarası taşıma firmasıyla sorun yaşama olanağı oldukça düşüktür. Profesyonel ve kaliteli bir nakliye hizmeti için firmaların referanslarıincelenmelidir. Olumlu bir görüş olduğu takdirde bu firmalar ile çalışılabilir.

11 Aralık 2015
260 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN