0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Tufanbeyli Evden Eve Nakliyat

Tufanbeyli Evden Eve Nakliyat

Almış olduğumuz eğitimler esnasında daha sıkı ne türlü iş fırsatı sunarız alıcı memnuniyetini daha yüksek ne türlü tutarız bunları düşünmekteyiz. Bu işlemler amaçlı de eğitimlerimizi sıklaştırmakta ve elemanlarımızla aramızdaki ilişkileri kuvvetlendirip daha uyumlu iş anlayışını çıkarmaya çalışmaktayız. Nedeni ise iş içinde asıl mühim durumda olan çalışanlarımızın müşterilere karşın takındıkları tavırlardır. Daha daha sonra işlemlerini tek daha gerçekleştirmek talep eden ya da yabancı müşterilere öneri de bulunacak durumda olan kımetli müşterilerimize karşın davranışlarımızın daha düzgün olması amaçlı çabalamaktayız. Müşterilerin isteklerine uyumlu transfer işlemini gerçekleştirmek ve düşüncelerine uyumlu hizmet sunmak akıllarındaki soru işaretlerini gidermek emniyetli tek ortam sağlamak yerine firmamız bütün çalışanlarıyla sizleri beklemektedir. Transfer işlemi gerçekleşirken asal edinilen tek konudan biri de eşyaların tanımlanmasıdır. Evinize iştirak eden elemanımız aldığı eğitimleri de faydalanarak eşyaları belirlemektedir.

Tufanbeyli Evden Eve Nakliyat

Tufanbeyli Evden Eve Nakliyat uyumlu köşe ve yerlere yerleştirilmiş eşyalar daha daha sonra yepyeni yerlerine taşınmak amaçlı uyumlu sahalar belirlenmektedir. Daha daha sonra elemanımızın mal belirlemesinden daha sonra başka eğitimli elemanlarımız evlerindeki bütün eşyaları uyumlu tek biçimde toplamaya çalışmaktadır. Sizlerin aklını karıştıran şüphelendiğiniz bütün sualleri gidermek yerine almış olduğumuz bütün tedbirler tümüyle giderilmek için gerçekleştirilecek hizmetle tamamıyla giderilmektedir. Uyumlu ambalajlar belirlenmekte ve başka eşyalar amaçlı uyumlu paketleme anlayışımızla gereken görülen uyumlu toplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Elemanlarımız kocaman tek itinayla mahalline getirdikleri bütün işlemleri daha daha sonra sizlerin uyumlu gördüğü yerlere yerleştirip tekrardan müşterilerimizin uyumlu gördüğü güven anlayışıyla transfer işlemi tamamlamaktadırlar. Uyumlu gördüğünüz dilediğiniz ya da beğendiğiniz ortamlara yerleştirilen işlemlerimizde de hizmetlerimiz bitmiyor.

tufanbeyli evden eve nakliyat

Tufanbeyli kazası hudutları içinde olan Comona (Şar Köyü)’nın tarih sahnesinde mühim yeri vardır. İlçedeki en mühim tarihi kalıntıların yer aldığı Şar Köyü’nde Roma, Bizans ve Hitit dönemlerine ilişkin kalıntılar yer almaktadır . Bunlardan ayakta olanlardan bazıları Ala Kapı, Kırık Kilise ve Antik Tiyatrodur. Tufanbeyli Hitit çağının mühim merkezlerinden biridir. Kizzuwatna Krallığınin en mühim merkezlerinden meydana gelen Comona o dönem amaçlı dini bir hükümet niteliğindeydi. iç işlerinde müstakil harici işlerinde ise Hitit Krallığına ilişkili meydana gelen bu dini gücü meydana gelen hükümet çağında mühim vakalar elektrik etmiştir. Hitit Kralları vatandaşlar üzerindeki tesirini yükseltmek amaçlı Kizzuwatna Krallığından kızlarla izdivaç ederler ve bu dini gücü kullanırlardı. Tarihin önce sözlü olmayan anlaşması meydana gelen Kadeş anlaşması Hitit Kralı III.Hattuşili, Mısır Firavunu II.Ramses ve Hitit Kralının eşi (Kizzuwatna Kralının kızı- Puduhepa) aralarında imzasını edilmiştir. Buradan hareketle Tufanbeyli ve etrafının tarihteki mühim yeri bir defa ek olarak ön tasarıya çıkmaktadır.

Kraliçe Puduhepa: Puduhepa, çok enteresan bir şahsiyettir. Hititlerde babaerkil topluluk sistemi, gerçi araştırmalara yönelik , Hattiler’den etkilenerek onlardan aldıkları Tawanannalık (anakraliçe) sistemiyle yumuşamaya başlamıştı, fakat Puduhepa Hitit Ülkesine bayan eşitliğini ve haklarını getiren Kizzuwatnalı bir rahip kızıydı. III.Hattusili Kades Savaşı dönüşünde Lawazantiya’ya gelmiş ve Puduhepa ile evlenmiştir. Araştırmalara yönelik , Puduhepa açıkgöz bir kadındır ve bir zaman ek olarak sonra kralın tüm işleriyle alakadar olan ihtiraslı biri olacaktır. III.Hattusili’nin bu evliliği yapmasında bir takım politik çıkarlarının meydana geldiği ile ilgili görüşler vardır. Puduhepa’nın en uyarı cazip özelliklerinden birisi, Hattusa’da kralın üstünde kurduğu politik otoridedir. Pekçok konuda, bilhassa de, hükümet işlerinde kocasını hypokondiac yapmış ve onu bir kenara iterek tüm işlerle bizzat ilgilenmiştir. Her konuda laf sahibidir; yolsuzluk davalarına bakmak, hekim atamak, fal baktırmak, tanrılara adaklar sağlamak , öbür ülkelerle yazışmak benzeri tüm konular onun tekeline girmiştir. 16 sene ek olarak sonra bir hükümet anlaşmasına damga basan bir kraliçe de Puduhepa’dır. Puduhepa’nın imzasını attığı bu andlaşma Kadeş andlaşmasıdır. Bu andlaşmadan ek olarak sonra , Mısırla ilişkilerin geliştirilmesinde kraliçenin gayretleri yadsınamaz.

22 Nisan 2015
211 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN