0322 270 00 70 - 0535 222 65 20

Sosyal Medyada Biz}

Yumurtalık Evden Eve Nakliyat

Yumurtalık Evden Eve Nakliyat

Teknolojinin gerektirdiği gelişmeleri uygulayan, kendini sürekli yenileyen, ahlaklı, dürüst ve işinde her süre bir numaralı olmak amaçlı personel bir ekiple personel firmalar hep ayakta kalmayı başarmıştır. Verilen hizmetin sorumluluğunu işin başlamasından işin bitimine civarı devam ettiren, ekibiyle her süre her çeşitli hürmet ve sevgi çerçevesinde alıcı devamlılığı ve memnuniyetini karşılamayı hedefleyen firmamız bu yöntemde süratle ilerlemektedir. Hizmet ile ilgili hiçbir süre ödün vermemeye çalışmaktadır.Bu faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz amaçlı insanı ve birey değerlerini sunan kaynakları en mühim ölçüt olarak görmekteyiz.

Yumurtalık Evden Eve Nakliyat

Yumurtalık Evden Eve Nakliyat bütün çalışanlarımız belirlediğimiz koşullara ilişkili kalarak hep alıcı memnuniyeti ve alıcı düşünceli odaklı çalışmakta ve hedeflerini büyütmeyi gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Bu hedefle kurumumuz kalite, güvenlik ve etrafı düşünerek etrafa kayıp vermeden taşınacak eşyaya bina içine herkesin faydası amaçlı kayıp vermeden kaliteyi yükseltmek için en güzel hizmeti sunmak uğruna kocaman uğraşlar vermektedir. Yapmakta olduğumuz işin ehemmiyetini anlamış o işte oldukça başarılı olmak yerine kapsamlı hükümler almış bulunmaktayız. Bunu bildiğimiz amaçlı alıcı memnuniyetini en dik seviye de tutmak yerine işin ciddiyetinin farkında olup sektörde bulunduğumuz konuma erişmek amaçlı bir sürü çabalamış ve ek olarak yukarıya düzeylere erişmek için gayreti artırmaktayız.

yumurtalık evden eve nakliyat

Yumurtalık, Adana şehrinin tek ilçesidir. Eskiyen ismi Ayas olup, Türkçeleştirmek yerine ismi Yumurtalık’a çevrilmiştir.

İlçenin eskiyen ismi Ayas’tır ve milletçe aralarında bu ad halen kullanılmaktadır. 1959 seneye civarı Ceyhan’a ilişkili tek bucak meydana gelen Ayas bu tarihte ilçe olmuştur. İlçenin tarihi ortaçağa civarı uzanır.Adana merkezine 80 km, komşu Ceyhan‘a 30 km mesafededir. Yüzölçümü 501 km2 olup 16 köyü vardır.

07 Mayıs 2015
183 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN